Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri - 1001 Djem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Ti ,nje- dy kete me thua
se ti vajze nuk bene per mua
nje tjeter do kerkoje
me vjen te caj se shpejt
ti ke harruar ne shpirt me ke lenduar
jo nuk do mundem ta besoje
1001 e nje djem vetem e jotja do te jem
tjeter nuk dua beso cfar them ,
cfar them me beso afer meje djalo me qendro
dhe thuaj thuaj se prap me do
Ti ,te lutem qetsohu
qendro ne nje cast kthjellohu,
perpara se te shkosh ,
kur ti te gjesh nje tjeter
me ke si brenge te vjeter
qe nuk do mundesh ta harrosh
1001 e nje djem vetem e jotja do te jem
tjeter nuk dua beso cfar them ,
cfar them me beso afer meje djalo me qendro
dhe thuaj thuaj se prap me do
Anxhela Peristeri
Publikimi: 24/05/2004
Festivali: Top Fest 1
Muzika: Robert Bilbilov
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Robert Bilbilov


Anxhela Peristeri - 1001 Djem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1001 Djem".
3. Video është e këngës "1001 Djem", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

28
22
23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0