A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Anxhela Peristeri - E Çmendur


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  236

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/11/2017

2017-11-13T15:23:44

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Olti Curri

Participating in

Kënga Magjike 2017


Mbaj
veten fort te mos qaj.
Ah...
Pa faj e burgosur une tani jam

(Ai nuk te meriton
Jo ty, jo ty
Ai engjell eshte demon.
Per ty, per ty)

Si ne pranga shtrengon
Mendjen time pushton.
Gjakun tim ti leviz dhe ndalon

Jam e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
E çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
Veten tende ti s'e do.
E verber pas teje une shkoj

Po e them une prape, ah
Pranoj
Per ty vdes dhe jetoj, oh

(Ai nuk te meriton
Jo ty, jo ty
Ai engjell eshte demon.
Per ty, per ty)

Si ne pranga shtrengon
Mendjen time pushton.
Gjakun tim ti leviz dhe ndalon

Jam e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
E çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
Veten tende ti s'e do.
E verber pas teje une shkoj

E çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
Jam e çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
(Veten tende ti s'e do) Jo
E verber pas teje une shkoj

ah ah ah, ah ah ah
(S'mund te jemi te dy)
(S'mund te jemi te dy)
S'mund te jemi te dy (jo)
S'mund te jemi dy (jo)
S'mund te jem e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
Jam e çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
(Veten tende ti s'e do)
E verber pas teje une shkoj

e-Cards (5)

2018-07-28 09:21:06
Si në pranga
shtrëngon
U krijua nga ola 2018-01-01 13:04:49
ai nuk te meriton ty
2017-12-14 19:06:46
Mbaj
veten fort te mos qaj.
Ah...
Pa faj e burgosur une tani jam
U krijua nga Miki 2017-12-11 05:49:40
Jam e çmendur per ty.
Po e them une prape,Pranoj
Per ty vdes dhe jetoj, oh
Jam e çmendur per ty.
E gjithe bota me thote jo.
E verber pas teje une shkoj...
2017-12-08 14:00:45
Jam e çmendur per ty.
(S'mund te jemi te dy)
E çmendur per ty
(S'mund te jemi te dy)
E gjithe bota me thote jo.
Veten tende ti s'e do.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019