TEKSTESHQIP

Anxhela Peristeri
Bonbon
Lyrics
(Feat. Fatjon Dalipi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bonbon" kënduar nga Anxhela Peristeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky projekt finalizohet para një audience më të gjerë i punuar këndshëm me anë të një videoklipi, i cili është punuar nga MAX Production. Ky videoklip u publikua më 28 Korrik 2023. Vijën melodike dhe produksionin e realizoi Marenglen Boja, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Marenglen Boja & Anxhela Peristeri.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200