Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Habibi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

REF. 2x:
Habibi amale, habibi amale
ma le zemrën tënde ta kem
s'do e lëndoj asnjëherë

Uh baby,
zemra jeme je veç ti
me dasht tjetër unë jo s'di
Ama se tu m'bo kaj

and you know that
pa ty une s'e kam t'leht
edhe ti pa mu njejt
je tu u nal

2x
Hey my lova
Larg teje e provova
o sa keq unë u bona
ja ku jam unë ktu prap

REF. 2x:
Habibi amale, habibi amale
ma le zemrën tënde ta kem
s'do e lëndoj asnjëherë

Uh baby,
Pes minuta ti lermi
Dhe një herë du me t'ni
Du me t'fitu prapë

You know that,
Une e di pse ke nejt vetë
Tan ktë kohë ti po m'pret
S'mujna me ty larg

REF. 2X
Hey, my lova
Larg teje e provova
U sa keq unë u bona
Ja ku jam unë ktu prapë

REF. 2x:
Habibi amale, habibi amale
ma le zemrën tënde ta kem
s'do e lëndoj asnjëherë


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Anxhelo Koci
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/09/2018
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Alsked Rrenja
Video Produksioni: EGO Films


Anxhelo Koci - Habibi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi".
3. Video është e këngës "Habibi", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

10
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 0