A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Anxhelo - Vetem Asaj  (Feat. Ergys & Flor Bana)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/02/2019

2019-02-15T18:00:20

Featuring

Ergys Shahu

Music:

Anxhelo Koci

Video Production:

ND Film Pro


çdo mengjes zgjohem me fytyren e saj
Me puth, me perkedhel
Mezi pret ti hap syte une prandaj

Zemren une asaj do t'ja fal
Vetem asaj
Se dhe ne fund t'botes
Vjen per mu
Nese t'kam merzitur
Me fal
Ti me fal
S'e meriton

M'thuaj si t'ja boj Une pa ty
Kur dashnin e mesova nga ti
Thelle ne shpirtin tim ti ke hy
Dashni je ti

Rri e qete
Mua gjithmon do me kesh prane
Se sa t'kem jet
Ne zemren time do te mbaj

Zemren une asaj do t'ja fal
Vetem asaj
Se Dhe ne fund t'botes
Vjen per mu
Nese t'kam merzitur
Me fal
Ti me fal
S'e meriton

M'thuaj si t'ja boj Une pa ty
Kur dashnin e mesova nga ti
Thelle ne shpirtin tim ti ke hy
Dashni je ti

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019