Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Arapi - Me Ty Harruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Po zbret ky diell dalengadale.
Nis ngjitet hena qe s'ka fjale.
Ne krahet e saj,zbret dhe ti.

Do t'vij prape sonte te flej me ty.
Ne syte e tu,te gjej pak qetesi.
Ne krahet e tua dua te jem
dhe naten ta pres me endren qe vjen...

Mbetem tek ty,leshuar.
Je diell,je hene,je yll,je univers.
Ne syte e tu une jam harruar
dhe bashke me ty,te dy
ne presim mengjes.
Kur jam prane teje
dhe fryma me mbet,
Sa dua te them
por fjalet si gje,
Rrahjet e zemres
4 ndjej dhe me shpesh,
Me djeg ti me sy
verbuar po mbes

Mbetem tek ty,,Nuk kemi video për këtë këngë.


Arbër Arapi
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: Sokol Marsi
Teksti: Sokol Marsi
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Arbër Arapi - Me Ty Harruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Harruar".
3. Video është e këngës "Me Ty Harruar", por nuk këndohet nga Arbër Arapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Arapi:


Komente 0