Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ard Gashi - Thuje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

thuje ti vec thuje
a menon njejt per mu ti cdo nat
ku je sonte ku je?
se per njonin tjetrin na nuk kishim fat 2x

Vec tregom cka tkom bo ty?
aaah
qe mo sdon me mpa me sy

krejt qa pata ty ti dhash
n'ftyre mi ke perplas
je ka don mem plas 2x

thuje ti vec thuje
a menon njejt per mu ti cdo nat
ku je sonte ku je?
se per njonin tjetrin na nuk kishim fat

a mke dasht ti mu
qysh un tkom dasht?
e me kon na dy mo a ka shanse?

se ke meritu
tash thuj a je pendu?
a duhet met harru? 2x

thuje ti vec thuje
a menon njejt per mu ti cdo nat
ku je sonte ku je?
se per njonin tjetrin na nuk kishim fat


Ky tekst u dërgua nga linaaa🩷Ard Gashi
Publikimi: 13/03/2022
Muzika: Bini Diez
Teksti: Bini Diez
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Bini Diez
Rec, Mix & Master: Bini Diez


Ard Gashi - Thuje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuje".
3. Video është e këngës "Thuje", por nuk këndohet nga Ard Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ard Gashi:


Komente 0