Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi & Dalool - E Ëmbël  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39

Teksti:

Arsim Bunjaku

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Dj Dalool

21/10/2016

2016-10-21T15:00:02+00:00

Sytë a mi ke pa
Flasin kur unë s’kam za (yeah)
Komplimente nuk të dhan
Si unë s’të don asnja
Edhe pse nuk ta kom than
Unë s’të du veç për 1 natë
Jo nuk e ke dit, s’je tu e dit
E ëmbël je dhe pikë, jo nuk lejoj me m’ik
Je e ëmbël yeah-yeah (x3)

Nuk e din sa shumë ti ki efekt
Jo nuk e din sa shumë
Jo nuk e din sa herë t’kom përmend
Jo nuk e din sa herë
Edhe pse nuk ta kom than
Unë s’të du veç për 1 natë
Jo nuk e ke dit, s’je tu e dit
E ëmbël je dhe pikë, jo nuk lejoj me m’ik
Je e ëmbël yeah-yeah (x7)

Je e ëmbël yeah-yeah (x7)


Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet