TEKSTESHQIP

Ardiana Dili, Qendresa Demaj & Sara Abiti
Rrushe Mori Rrushe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrushe Mori Rrushe" kënduar nga Ardiana Dili, Qendresa Demaj & Sara Abiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga vjen me arranzhim nga Naim Krasniqi.