TEKSTESHQIP

Ardit Bexheti
Gruja Komandant
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gruja Komandant" kënduar nga Ardit Bexheti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Korrik 2022, Ardit Bexheti publikon videoklipin "Gruja Komandant". Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Adis Ismaili, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Ardit Bexheti. Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.