Ardit Çuni

Omar, Bashkëpunimi I Parë Me Një Shqiptar

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-02-2016]
Omar, këngëtari i njohur turk i cili qe i ftuar vitin e kaluar në mbrëmjen finale në "Kënga Magjike", ka realizuar së fundmi një duet me një këngëtar shqiptar.

Omar sapo ka sjellë këngën e tij më të re të titulluar "One Life" dhe vjen në bashkpunim me Ardit Çunin.

Kënga është publikuar në VEVO dhe dueti ka dalë mjaft interesant.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Omar, Bashkëpunimi I Parë Me Një Shqiptar


Komente 0