Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardit Çuni & Eltina Minarolli - Dashuri Ne Arrati (Feat. Joana & Gramoz Kotroci)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

[Gramozi:]
Në arrati... çdo njeri
Në arrati... lamë çdo dashuri
çdo njeri në arrati
lamë çdo dashuri
Në arrati pluhur mbetëm unë edhe ti
Në arrati ku era sjell pikturën bardhë e zi
Oh Zot, mos je dhe ti në arrati?

[Eltina:]
Ndalo o lot, buzëqesh ti o femij
Ndrit o diell në shpirtin tim
Jetoje jetën, dhuro ti dashuri (oooouuuuuuu)

[Joanna:]
Nuk di të luftoj, të dashuroj
Ma shtrëngo dorën, më lejo të jetoj...
aj aj aj aj aj

[Arditi:]
I kërkoj unë ata sy...
Dorën e ngrohtë të perjetësisë
I kerkoj unë ata sy...
Dorën e ngrohtë të perjetësisë
Vatër, ti i mbledh të gjithë
Nënë, bota ka nevojë për ty

[Joanna:]
Nuk di të luftoj, të dashuroj
Ma shtrengo dorën, më lejo të jetoj...
Nuk di të luftoj, të dashuroj
Ma shtrëngo dorën, më lejo të jetoj...
Nuk di të luftoj, të dashuroj
më lejo të jetoj...

[Gramozi:]
Në arrati... ikën ëndrrat
Në arrati... ike edhe ti
Në arrati... burgosem dashurite
Në arrati... oh, njeriu nuk gjen njeri
Askush nuk ishte në arrati
Veç zemra ime, një gur në perjetësiNuk kemi video për këtë këngë.


Eltina Minarolli & Ardit Çuni
Featuring: Gramoz Kotroci & Joanna Wakeley
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/07/2014
Muzika: Eltina Minarolli
Teksti: Gramoz Kotroci
Orkestrimi: Eltina Minarolli
Video Produksioni: Sebastian Production


Ardit Çuni & Eltina Minarolli - Dashuri Ne Arrati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Ne Arrati".
3. Video është e këngës "Dashuri Ne Arrati", por nuk këndohet nga Ardit Çuni & Eltina Minarolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente 1