Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Argjend Lloga & Flori Lloga - Loti I Verber  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Më Shumë Nga

Flori Lloga

Muzika:

Genti Lako

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Video Produksioni:

EGO Films

Këngë e albumit:

"Perqafim"
Vetem te dua, te dua…

Dikur premtova se si
diellin te ta sjell ne syt e tu
Se per ty c’do gje e blej se kursej
te dhuroj dhe shpirtin tim
Vetem te dua
asgje s’me intereson mua ta mesoj
Se te dua nuk kam faj jo
s’gaboj kete di edhe e kuptoj

S’mund te harroj jam
dhe sjam une ndonjehre dhe s’me shikon
Une te dua gjithesesi do jesh ti me mjafton edhe pse se di
Zotit I fola dhe ju luta sa nje jete me lot ne sy
Ta shikosh ti kete drite perseri pa erresire pa lot ne sy

Lot kam une edhe qaj per ty
Ste takon qe te qash ti
Lotin ty s’ta prek njeri
Dhe pse une vuaj bukurine tende
I pergjerohem cdo perendie
Driten e syve si nje diell per ty do ta sjell

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet