Më mbaj mend (për 1 muaj)


Argjend Lloga & Flori Lloga - Njeri Qesh E Tjetri Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njeri Qesh E Tjetri Qan".
3. Video është e këngës "Njeri Qesh E Tjetri Qan", por nuk këndohet nga Argjend Lloga & Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Argjend Lloga & Flori Lloga - Njeri Qesh E Tjetri Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Njeri Qesh & Tjetri Qan"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2005

Komente

Asnjë Koment

01/09/2005

2005-08-31T23:00:00+01:00Endrat ti sot merja kush ti ka,
un s'te dua dhe per ty skam vaj,
un te dua fort por ti don tim vlla
njerin don te tjetri fati ra.

Sa e mir ti je
ty te dua
por mos duaj
le te duan
falur veten ke te nje zot
vetem ate duaj,per te vuaj

Sa e mir ti je
ty te dua
por mos duaj
le te duan

Zemra esht si fjal
Jeten mer ngadal
Dhe ti mos ma vrit
Mos ma vrit ate fjal

Jo skam faj se nuk te dua
Lot mos derdh ti kot
Pa ty vetem jam ne bot
Dashurin ti dikujt tjeter
Falja dhe pa lot
Nuk te duket vetja zot
Dhe i tretur ajm
Njeri qesh dhe tjetri qan.

Muzika: Genti Lako
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Genti Lako

Ky tekst u dërgua nga Agnesa
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë