Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga & Flori Lloga - Vajza  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

Arben Duka

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Super Hitet E Veres"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flori Lloga

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00hajde hajde vajza pa ju skalon nata sepse dhe ju doni shoqe na kaloni hajde hajde vajza pa ju skalon nata dhe nese nuk doni shoqen na kaloni
sot ju vajza po jetoni esht per ju cdo gje cfar doni dhe nuk jeni per te shar mendjen ne na keni mar
e ju vajza na degjoni disa gjera mos harroni se dhe ne na keni mbrapa perfitojm kur ju ze vapa
hedhim ne fjal me lezet ah kjo fjal nbuze na ka mbet njera a kthen tjera nuk flet aman pse sflet

refren
hajde hajde vajza..............
me inat mos na shikoni kur ju them shoqen kaloni se me turp nuk shtyhet leht ngel pa gje e mbetesh vet


Ky tekst u dërgua nga  shwaba
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet