Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga & Flori Lloga - Kalimtar I Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Kalimtar ne rruget e gjata ku me zu dita se me zu nata po ku jeee po kujtoj genjeshtrat qe me le dhe mbi kalendar u plaka shkruaj dite dhe shkruaj data prap ti keee dhe ne zemren time sikur dje saher rrugve per ty fjeta endacak veten e treat se kupton syri per vecteje se me shikon vajza mime pa ty mbeta se ket fat ma ka dhon jeta se degjon zemra per ty rre per ty jeton kur te thash ty sa me don nuk te thash ti me harro kur te pyeta me ke je nuk te thash ti me genje fat se kam qe e gerkoj dashurin kujt te ja dhuroj te kam pran dhe kur nuk vjen sot neser apo dje kalimtar ne rruget e gjata ku me zu dita se me zu nata po ku jeeee po kujtoj genjeshtrat qe me le dhe mbi calendar u plaka shkruaj dite shkruaj data prap ti keee dhe ne zemren time sikur dje kur te thash ty sa me do nuk te thash ti me harro kur te pyta k eke je nuk te thash ti me genje fat se kam qe e gerkoj dashurin kujt te ja dhuroj te kam pran dhe kur nuk vjen sot neser apo dje kur te thash ty sa me do nuk te thash ti me harro kur te pyta me ke je nuk te thash ti me genje fat se kam qe e grkoj dashurin kujt te ja dhuroj te kam pran dhe kur nuk vjen sot neser apo dje


Ky tekst u dërgua nga BinaArgjend Lloga & Flori Lloga
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Genti Lako
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Genti Lako


Argjend Lloga & Flori Lloga - Kalimtar I Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalimtar I Dashurise".
3. Video është e këngës "Kalimtar I Dashurise", por nuk këndohet nga Argjend Lloga & Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:


Komente 0