Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga & Flori Lloga - Te Dua Dhe Pse Genjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25

Ti fle ne krat e shpirtit tim
Atje vec zemra te shikon
Por syt e mi me lot t'kerkojn
Behen xheloz kur ste shikojn

Se kam te leht por me pelqen
Per dit te falem si kanjer
Ti ndoshta jo se ke problem
Bej sikur sdi por smund ta them

Ref:
Se di se c'far po me fshehin
Kto buz qe me puthin
Kto sy qe me vidhen
Kur t'shikoj
I tretur jam se te dua
Nga puthjet qe mua mi fal
Kur nuk dua ti shijoj

Un jam si djell kur ti me ngroh
Te dua ndaj mos u largo
Un jam si hen kur ti me ftoh
Lerm te jetoj me sy t'shikoj

Dhe nje pik loti n'syt e tu
Kushton per mua sa nje jet
Dhe nje pik loti n'syt e mi
Nuk thahet mijra vjet

Ref:
Se di se c'far po me fshehin
Kto buz qe me puthin
Kto sy qe me vidhen
Kur t'shikoj
I tretur jam se te dua
Nga puthjet qe mua mi fal
Kur nuk dua ti shijoj


Ky tekst u dërgua nga albana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Argjend Lloga & Flori Lloga - Te Dua Dhe Pse Genjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Dhe Pse Genjen".
3. Video është e këngës "Te Dua Dhe Pse Genjen", por nuk këndohet nga Argjend Lloga & Flori Lloga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:


Komente 0