Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dugi Puthje Të Zjarrtë Për Argjentinën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[31-10-2015]
Tash e ca muaj janë bërë prindër të një djaloshi të bukur të quajtur Noah.

Fjala është për çiftin Argjentina Ramosaj dhe Dukagjin Fetahu dashuria e të cilëve dita ditës po rritet edhe më shumë.

E këtë gjë na konfirmon edhe kjo fotografi të cilën e ka postuar në Instagram Argjentina, e që shihet se me mëngjes ajo ka marrë një puthje të zjarrtë nga Dugi.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet