Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Ramosaj & Cricket - Hush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Hush, don't say a word.
Hush, don't say a word.

Cause you lost me when you said you gonna leave,
now every breath yout take is killing me.

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Hush, don't say a word.
Hush, don't say a word.

Cause you lost me when you said you gonna leave,
now every breath you take is killing me.

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?

Dum, dum ba ri da dum dum x3
Can you feel my heart beating?
Argjentina Ramosaj & Cricket
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/12/2017
Muzika: Cricket
Teksti: Yll Limani
Orkestrimi: Cricket


Argjentina Ramosaj & Cricket - Hush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hush".
3. Video është e këngës "Hush", por nuk këndohet nga Argjentina Ramosaj & Cricket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjentina Ramosaj:


Komente 0