A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ari Blue - M'kujton


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2015

2015-06-05T19:10:59

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Teksti:

Mozzik

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015


Tash kom ni qe ti je i bo me tjetren
Sun em harron e kujton gjith t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthena

Kallxom kush si un venin te ti mun
Per me nxon asnjona e di
Per ty gjithqka tash po ni
yeah yeah yeah eh eh
E kom dit qe ki mem hup ti bejbi bejbi bejbi
Hala mes un e njejta per ty e di e di e di

2x
Tash kom ni qe ti je bo me tjetren
Sun em harron e kujton gjith ti t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthejna

Shum mu m'vjen gjynah se ska pas kurr si na
Amo vet e zgjedhe ket rrug se ki prit qe ki mem hup
Tash nata t'nxen pa mu ty baby baby baby
yeah eh eh eh Mlyp po sum em gjen mu

Larg jom larg jom larg jom
E di e di e di qe menon hala ku jom
E di e di e di qe thu pse se kam ma
Un jom larg teje e ti pret hala
Mu bo bashk si dikur me parr

Tash kom ni qe ti je i bo me tjetren
Sun em harron me kujton gjith ti t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthena


Ky tekst u dërgua nga Shkelqesa ZekajKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019