Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ari Blue - A Jena A Sjena

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Jena A Sjena".
3. Video është e këngës "A Jena A Sjena", por nuk këndohet nga Ari Blue.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ari Blue - A Jena A Sjena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Muzika:

Alandy

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

Asnjë Koment

27/05/2016

2016-05-27T16:00:00+00:00Shume çudi cfare tipi ti pom del
jo nuk besova jo nuk besova

Spo kuptoj kete guxim ka pe merr
keshtu me bo lojna
keshtu me bo lojna

REF.:
Po pyt a jena a sjena
a jena a sjena
qa po don kur ti mke lendu

Po pyt a jena a sjena
a jena a sjena
pse po don tash me tu kthy une

Prej nfillim tkam tregu
qe ti prap ki mu kthy te une
e tash get out , ge-get out of my way

Duje veten ma shume
e kete msim ti mu ma ke msu
e tash get out , ge-get out of my way

Sjom e eger
po du veper
une me pa
jo mem ngi me fjale

Sjom e eger
po me meter
ti o djale
dashnin e ke mat

REF.:
Po pyt a jena a sjena
a jena a sjena
qa po don kur ti mke lendu

Po pyt a jena a sjena
a jena a sjena
pse po don tash me tu kthy une

Prej nfillim tkam tregu
qe ti prap ki mu kthy te une
e tash get out , ge-get out of my way

Duje veten ma shume
e kete msim ti mu ma ke msu
e tash get out , ge-get out of my way

Kartolina (5)

6
7
2
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ari Blue:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet