TEKSTESHQIP

Ari Blue
M'kujton
Lyrics

Tash kom ni qe ti je i bo me tjetren
Sun em harron e kujton gjith t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthena

Kallxom kush si un venin te ti mun
Per me nxon asnjona e di
Per ty gjithqka tash po ni
yeah yeah yeah eh eh
E kom dit qe ki mem hup ti bejbi bejbi bejbi
Hala mes un e njejta per ty e di e di e di

2x
Tash kom ni qe ti je bo me tjetren
Sun em harron e kujton gjith ti t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthejna

Shum mu m'vjen gjynah se ska pas kurr si na
Amo vet e zgjedhe ket rrug se ki prit qe ki mem hup
Tash nata t'nxen pa mu ty baby baby baby
yeah eh eh eh Mlyp po sum em gjen mu

Larg jom larg jom larg jom
E di e di e di qe menon hala ku jom
E di e di e di qe thu pse se kam ma
Un jom larg teje e ti pret hala
Mu bo bashk si dikur me parr

Tash kom ni qe ti je i bo me tjetren
Sun em harron me kujton gjith ti t'vjetren
Shum von o mem kerku se mo me ty sjom
Tash kom ik e s'kthena

DËRGOI:
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, materiali muzikor u lansua tek audienca e gjerë i përpunuar bukur me videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes Pinkmoon Creative. Ky videoklip u publikua më 5 Qershor 2015. Kompozimi dhe okestracioni u shkruajt nga Zzap And Chriss, teksa kënga vjen me vargje nga Mozzik.