A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Arilena Ara - Aeroplan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1588

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2014

2014-02-26T18:22:56

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Video Produksioni:

Post Academy

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014


Se unë vij si aeroplan a-hahha a-hahha

Si elektron,
çdo qelizë e trupit ty t'kërkon
Si magnet lëviz dhe m'fikson
Unë e di çka don
Ti çka don on-on

Po don me mu me provu
po don sonte me m'sfidu
a po vjen me mu
kush është numri një me ta tregu

REF 2x:
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej vullkan
eksplodoj sa herë unë du

kush është numër njo unë am fire, fire , fire
me zjarrin s'bon me lujt ti fire
se unë kur du e kryj me fire, fire

Si oksigjen,
çdo qelizë të trupit ma ushqen,
e bon Arilena, tash po vjen,
ti e di çka gjen, çka gjee-e-e-eeeen
po don mu me provu,
po don sonte me m'sfidu,
a po vjen me mu?
(kush është numri një me ta tregu)

REF 2x:
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej gjithe vullkan
eksplodoj sa herë unë du

Kujdes se jam the best
asnjonin nuk e pres
me kilometra larg per mu je X
se Arilena-a, si aeroplan po vjen
edhe për fire
problem jam shumë problem
kush është numri një hej fire fire fire
Me zjarrin s'bon me lujt ti, me fire
se unë kur du e kryj me fire fire

Si oksigjen,
çdo qelizë të trupit ma ushqen,
e bon Arilena, tash po vjen,
ti e di çka gjen, çka gjee-e-e-eeeen

Se unë vij si aeroplan...

Kujdes un jam the best
asnjonin nuk e pres
me kilometra larg per mu je X
se Arilena-a, si aeroplan po vjen
edhe për fire, problem jam shumë problem

REF 2x:
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej vullkan
eksplodoj sa herë unë du
Kush është numri një
am fire fire fire fire!!


Ky tekst u dërgua nga KrissiKartolina (7)

2019-05-03 16:38:03
Po don me mu me provu
Po don sonte me m'sfidu
A po vjen me mu?
2017-03-04 10:47:05
Si oksigjen çdo qelizë
të trupit ma ushqen
E bon Arilena
Tash po vjen
Ti e di çka gjen
U krijua nga Anisa 2018-10-26 00:05:46
Kush është numër njo?
Unë am fire, fire
Me zjarrin s'mun me lujt
Ti hey fire fire
Se unë kur du
E kryj me fire, fire
2018-09-08 18:13:44
Çdo qelizë e trupit
ty t'kërkon
Si magnet lëviz
dhe m'fikson
2018-07-25 23:52:36
kush është numri një me ta tregu
2018-06-23 18:47:35
Si elektron,
çdo qelizë e trupit ty t'kërkon
Si magnet lëviz dhe m'fikson
Unë e di çka don
Ti çka don on-on
U krijua nga Nila 2018-06-12 16:44:33
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej vullkan
eksplodoj sa herë unë du

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019