Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena - Shaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  44

nuk e di, a te ka ndodh,
te goditesh brenda fort,
nga nje shkendije
e bukur dhe e trishte….

Sa te rrit edhe te lodh
reziston qe ta leshosh
te jep ndjesin
qe nuk ka perfundim

Dua ta shaj…
Peshen qe nuk e mbaj dot, mbaj dot,
po me terheq ajo zvarr…
Me vjen qe ta vras
Ate qe smund ta ndaj
ta ndaj, me ben te ndjehem ne faj.

ka dicka me tjeterson
brenda meje po renkon
te uleras…
t’ia fal apo ta vras?
nuk e di si ta gjykoj
me lendon por e duroj
e ka nje cmim
ky peng i shpirtit tim

Dua ta shaj…
Peshen qe nuk e mbaj dot, mbaj dot,
po me terheq ajo zvarr…
Me vjen qe ta vras
Ate qe smund ta ndaj
ta ndaj, me ben te ndjehem ne faj.

Me vjen qe ta vras
Ate qe smund ta ndaj
ta ndaj, me ben te ndjehem ne faj.


Ky tekst u dërgua nga kodiArilena Ara
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2019
Festivali: Festivali I 58-Të Në Rtsh
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Lindon Berisha
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Arilena - Shaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaj".
3. Video është e këngës "Shaj", por nuk këndohet nga Arilena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

25
27
30
32
29
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arilena Ara:


Komente 0