Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena Ara - Dashuria Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5Dashuria ime, s’di ku je.
Herë në erë, herë në re.
Unë të ndjej ty zemër, ti më ndjen?
E çmendur jam, i çmendur je.

REF.
Kjo historia jonë, s’ka fund, e as fillim.
Pasion në marrëzi, a ndoshta një mallkim.
Si t’i harroj unë netët dhe puthjet pa mbarim?
Ta dish se jeta ime, nuk vlen një çast pa ty.

Dashuria ime, s’di ku je.
Herë në erë, herë në re.
Unë të ndjej ty zemër, ti më ndjen?
E çmendur jam, i çmendur je.

REF.
Sa herë në fantazi më shfaqesh, si vegim.
Ti vjen dhe kur nuk je, më jep, e të jap frymë.
Jo nuk i dua lutjet. Më dhemb çdo premtim.
Je dashuria ime. Më jep, e të jap frymë.

Sot asgjë mos thuaj. Më trishtove dje.
DASHURIA IME, KU DREQIN JE?!
S’e di ku dreqin je. Ne tokë, apo mbi re.
Ta dish se jeta ime nuk vlen një çast pa ty.

Dashuria ime, s’di ku je.
Herë në erë, herë në re.
Unë të ndjej ty zemer, ti më ndjen?
E çmendur jam, i çmendur je.


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliArilena Ara
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/11/2022
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Timo Flloko
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Pro Video
Team: Miranda Dupi, Ujvara Hajdari, Kejsi Ujkashi, Lady D, Ledio Dingo
Editing & Color Grading - Sami LekaArilena Ara - Dashuria Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ime".
3. Video është e këngës "Dashuria Ime", por nuk këndohet nga Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arilena Ara:


Komente 0