Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjan Korkaj - Kur Te Kam Ty Kam Gjithe Gynjane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  13

Sonte te kendoj une dua lermeni qe te kendoj
Merjani dhe mua le te behet c'far te doje
Se aty kam zemren time se aty kam shpirtin tim
Qe me ndjek dhe ne shtegtime dhe kur jam ne vendin tim

REF.:
Ritmi ic'mendur se c'me cmende ne te keq e ne te mire
Po ta dije vleren tende nuk do shiteshe kaq lire
Ti ma rrit e ma shton jeten dhe me ben qe te kendoj
S'pyes fare o per kuleten sa kam brenda i hargjoj

Ti ma con shpirtin ne qiell kur kam ty kam gjith dynjane
Ti me pret dhe me percjell se vec teje tjeter s'kam
Kur hesapi nuk ju del kur ne jete keni nje hall
Kengen bejeni cengel qe ta n'djeni veten gjalle

REF.:
Ritmi ic'mendur se c'me cmende ne te keq e ne te mire
Po ta dije vleren tende nuk do shiteshe kaq lire
Ti ma rrit e ma shton jeten dhe me ben qe te kendoj
S'pyes fare o per kuleten sa kam brenda i hargjoj


Ky tekst u dërgua nga  Berti21Arjan Korkaj
Publikimi: 19/09/2016
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Jorgo Papingji
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Arjan Korkaj - Kur Te Kam Ty Kam Gjithe Gynjane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Kam Ty Kam Gjithe Gynjane".
3. Video është e këngës "Kur Te Kam Ty Kam Gjithe Gynjane", por nuk këndohet nga Arjan Korkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:


Komente 0