Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjela Krasniqi - S'te Lejoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Dua dhe do kem
Ate qe dua do ta marr
Ndoshta do jet kjo
Ajo qe ne na la te ndare

Dua dhe do jem
Ajo qe kurre s'ke dashur ti
Sdo te pyes me jo vetem ty por asnjeri

Dikur per ty un loder isha
Jo nuk jam tani
Sjam e vogel dhe as dua
Por shume gjera di

Mjaft ti me moral
Se behesh egoist
Akoma se kupton
Nuk jam me nje vajze e brishte
Ref.
Ku po shkon ti pa mua moj ?

Jo nuk te kam frike
Une rrugen time di ta gjej
Ti jo mos me berrtit

Mendjelehte per ty un sto te jem
Jo ti sme kupton
Se cdo gje pra mori fund
Ti mos u lodh,Mos u afro
Nje jete pa ty un do filloj

Jo nuk te ve faj
Te drejte ti ke kur me kerkon
Nje gje nuk me pelqen
Dhe me trajton si te jem prone

Ndaj doja ta dish
Qe s'do jem atje ku je ti
Askend nuk do lejoj te me perdor si nje femi

Ref.
Ku po shkon ti pa mua moj ?

Jo nuk te kam frike
Une rrugen time di ta gjej
Ti jo mos me berrtit

Mendjelehte per ty un sto te jem
Jo ti sme kupton
Se cdo gje pra mori fund
Ti mos u lodh,Mos u afro
Nje jete pa ty un do filloj

Jo nuk te kam frike
Une rrugen time di ta gjej
Ti jo mos me berrtit

Mendjelehte per ty un sto te jem
Jo ti sme kupton
Se cdo gje pra mori fund
Ti mos u lodh,Mos u afro
Nje jete pa ty un do filloj


Ky tekst u dërgua nga Elma Prifti

Arjela Krasniqi - S'te Lejoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Lejoj".
3. Video është e këngës "S'te Lejoj", por nuk këndohet nga Arjela Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjela Krasniqi:


Komente 0