Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjela Krasniqi - Arapke Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Më thanë se të panë ty,
të panë duke lotuar. 2x
Më mirë të qaj unë për ty,
sesa ti për mua. 2x

Ref:
O mos mu dëshpëro ti,
Mos mu hidhëro. 2x
Arapke moj, syzezë moj
Sa shumë të dashuroj. 2x

Më thanë se vaditje ti,
Një kopsht me jorgovalle. 2x
Këputma një e falma mu,
Aman ç'më dogje xhane. 2x

Ref:
O mos mu dëshpëro ti,
Mos mu hidhëro. 2x
Arapke moj, syzezë moj
Sa shumë të dashuroj. 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Arjela Krasniqi - Arapke Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arapke Moj".
3. Video është e këngës "Arapke Moj", por nuk këndohet nga Arjela Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjela Krasniqi:


Komente 0