A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Intervistë Ekskluzive:

Kështu Urojnë Artistët Për Festën E Pavarësisë

Data 17 shkurt ka një domethënie të madhe për mbarë popullin tonë. Tetë vjet më parë, po në këtë datë, populli ynë u bë me shtet të dytë të pavarur, Kosovën. Urimi ynë për shekujt e brezat që vijnë, kalon çdo kufi tjetër. Pyetur rreth asaj se si do e uronin tetë vjetorin e pavarësisë së Kosovës, artistët uruan kështu:... Remzie Osmani: 149/149421 Gëzuar 8 vjetori i pavarësisë së Kosovës. Uroj q...

:: VideoKlipe për Pavarësinë

Më Shumë 

Më Shumë 

:: Fotogaleria

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
    Shiko Më ShumëKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019