Më mbaj mend (për 1 muaj)


Armend Ademi - Aventura

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aventura".
3. Video është e këngës "Aventura", por nuk këndohet nga Armend Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Armend Ademi - Aventura  (Feat. Çiljeta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  38

Teksti:

Rozana Radi

Muzika & Orkestrimi:

Elgit Doda

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Çiljeta

15/04/2016

2016-04-15T15:59:04+00:00REF:
A po t’kujtohen aventurat?
E tash shumë je ti ka m’mungon
Ti kisha kthy unë aventurat
E nëse ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami Linda

A po t’kujtohen aventurat?
N’trupin tem kur flejshe Mi Vida
E tash shumë je ti ka m’mungon
E sot krejt bosh pom duket dita që linda

Ti kisha kthy unë aventurat
Ti thoje botës kjo është e imja
E nëse ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami Linda

S’kisha mujt me t’pa me tjetër
Kjo po m’munon
T’kisha mujt me ta jep jetën
A po t’mjafton?

Kom gabu t’a kom thy zemrën
Se meriton
S’po du mo me t’pas larg vetit
A po m’kupton?

Po du shumë me ty
S’po di qa ke n’kry
Veç po du ti me mu kthy
Të jem prapë me ty
Të zgjohem me ty
Dhe një herë të jemi të dy [x2]

REF:
A po t’kujtohen aventurat?
E tash shumë je ti ka m’mungon
Ti kisha kthy unë aventurat
E nëse ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami Linda
Www.Artshefi.com

Ti kisha kthy unë aventurat
Ti thoje botës kjo është e imja
E nëse ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami Linda

S’kisha mujt me t’pa me tjetër
Kjo po m’munon
T’kisha mujt me ta jep jetën
A po t’mjafton?

Kom gabu t’a kom thy zemrën
Se meriton
S’po du mo me t’pas larg vetit
A po m’kupton?

Po du shumë me ty
S’po di qa ke n’kry
Veç po du ti me mu kthy
Të jem prapë me ty
Të zgjohem me ty
Dhe një herë të jemi të dy [x2]

REF:
A po t’kujtohen Adventurat?
N’trupin tem kur flejshe Mi Vida
E tash shumë je ti ka m`mungon
Ti kisha kthy unë aventurat
E nëse ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami Linda
Ti kisha kthy une aventurat
Ti thoje botes kjo eshte e imja
E nese ti mu m’don, mu m’don
Let me be your Mami Linda


Ky tekst u dërgua nga Arti
Më Shumë Këngë Nga Armend Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet