Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arsim Bunjaku Gëzohet Me Vajzë !


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[16-10-2014]
Tekstshkruesi dhe kompozitori i madh nga Prishtina, Arsim Bunjaku, sot është gëzuar me lindjen e vajzës së dytë.

Hareja dhe lumturia shihet në foton që ka postuar ai ne rrjetin social Facebook. TeksteSHQIP.com e uron Arsimin për lindjen e këtij ylli, duke I dëshiruar një jetë të mbushur me mbarësi !
 (Revista Kosovarja)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull