Arsim Bunjaku

Arsim Bunjaku Gëzohet Me Vajzë !

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-10-2014]
Tekstshkruesi dhe kompozitori i madh nga Prishtina, Arsim Bunjaku, sot është gëzuar me lindjen e vajzës së dytë.

Hareja dhe lumturia shihet në foton që ka postuar ai ne rrjetin social Facebook. TeksteSHQIP.com e uron Arsimin për lindjen e këtij ylli, duke I dëshiruar një jetë të mbushur me mbarësi !
 (Revista Kosovarja)

Arsim Bunjaku Gëzohet Me Vajzë !

Dergoi: arsimdiberKomente 0