Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - Vera (Fiesta)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera (Fiesta)".
3. Video është e këngës "Vera (Fiesta)", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - Vera (Fiesta)  (Feat. Etno Engjujt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Albanian Hip-Hop Vol.3"

Këngë e albumit:

"Femer Shqiptare"

Këngë e albumit:

"Krejt Diçka Tjeter"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2002

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Etnon

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Edhe nje ditee re vere netet nisen me ngadale jashte eshte shume me nxehte dielli trupin ma prek lehte e pastaj pushoje e qete dhe nuk jam vete ketu ne det ti i shtrire je me mua ashtu sikur dua mfreskojne duart e tua pallmat ta bojn pak hije fiesta tash filloi e palma tryupin ma mbuloi .
Genc:me nje pije egzotike dhe me nje peshkir en kry e rrrrezitur si meliz edhe me syza en sy nje pozite fantastike edhe nje shower e merr nje tatu ne bel han manaferra me sheqer edhe trupi te shkelqen dhe fiesta tani vazhdon shoqeria eshjte mbledh e sheki baby ti***derisa e shtata enda ka en mikrofon une pi me ty tekill pak krip edhe limon
Arta:
Fiesta tash fillon dielli na
djersa na pushton


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet