TEKSTESHQIP

Arta Kabashi
Interes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Interes" kënduar nga Arta Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u finalizua para shikuesve i punuar nga ana vizuale edhe me klip muzikor, për të cilin u bashkëpunua me Kotorri. Videoklipi u publikua me datë 23 Maj 2022. Komponues i muzikës dhe autor i fjalëve të tekstit është Ghulo, teksa produksionin audio e prodhuan Granit Gashi & Dardan Osmanollaj.