TEKSTESHQIP

Artan Xhija
Nuk U Ndala
Lyrics

Kam mbetur sot me shpirtin tim
Dhe vetëm rri aty ku rrugen e di vetem ti
U be kohe e gjate qe ti me nuk kalon
Nuk don tja dish a jetoj
Nuk u ndala un kurr duke te dashur fort
Se zemra lamtumiren jo jo nuk e mban dot(2x)
Nuk dua asnje fjal te ngrohte
Qe te me thon se nuk ka tjter
Zerit tend ti ngjasoj
Shpirtin qe lendove nuk kam
Ku ta qetesoj ndaj dhe un
Zgjedh te kendoj.
Nuk u ndala un kurr duke te dashur fort
Se zemra lamtumiren jo jo nuk e mban dot(2x)
INFO
Më datë 16 Shtator 2021, Artan Xhija publikon videoklipin "Nuk U Ndala". Muzika e këngës u punua nga Artan Xhija, ndërsa për orkestrimin u kujdes Petrit Vullkani.