Artiola Toska

Artiola Toska: “Kënga Dhe Klipi “Fol Shqip” Po Pëlqehen”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-12-2013]
Këngëtarja Artiola Toska veçohet për nga zëri dhe interpretimi i saj. Ajo në plasimin e fundit të këngës “Fol Shqip” ka arritur të korrë mjaftë suksese dhe ajo shprehet e lumtur me këtë.

“Jam shumë e lumtur që çdo ditë e më shumë po marrë kritika të mira për këngën e fundit “Fol Shqip” e cila po pëlqehet bukur shumë nga adhuruesit e mi” ka thënë ajo. Kjo këngë sipas Artiolës ka një mesazh të rëndësishëm dhe është konceptuar mjaftë mirë tek publiku.
 (Zëri)

Artiola Toska: “Kënga Dhe Klipi “Fol Shqip” Po Pëlqehen”

  Artiola Toska & Poni - Fol Shqip [Teksti dhe Klipi]

Komente 0