TEKSTESHQIP

Artiola Toska
Ne
Lyrics

I the vetes tende
Mbaroi, mbaroi...
Pse duhet dhe une
Ta degjoj?
Pyete njeher veten
Çfare me dhe?
Pse m'bone mos me thon
“Kurr NE”

Ref:
Jeta ime, bota ime
Si une s'te detyroj
T'me duash njesoj
Jeta ime, bota ime
U lodhe kaq shume
Prandaj iki un.

(Jeta ime, bota ime
Jeta ime, bota ime)

Si driten e syve
T'kisha ty
Zemren thjesht e pate
Me thy...
Pyete njeher veten
Çfare me dhe?
Pse m'bone mos me thon
“Kurr NE”

Ref:
Jeta ime, bota ime
Si une s'te detyroj
T'me duash njesoj
Jeta ime, bota ime
U lodhe kaq shume
Prandaj iki un.

(Jeta ime, bota ime
Jeta ime, bota ime)

DËRGOI: