Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Aurel Thellimi - Dhe Kur Kujtesa...  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë