Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - E Diel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  30

Dicka ndryshoi ne piano barin e vetmise,
nje qeshje e njohur ne tryezen mbrapa meje,
bej sikur pi por brenda vetes pesheperis,
si mund te jem Une kaq i vogel para teje..

Kenga vazhdon une rri i heshtur dhe nuk flas,
e zerin tend e kam ne vesh si melodi,
bej sikur qesh por brenda vetes si nuk plas,
te mos me shohesh as dhe pak si mundesh ti?

ref:
E shaj me veten zemra vendit po me del,
si mundesh ti te mos e ndiesh sa te dua,
ne piano barin ku u njohem dite te diel,
sot spo me njeh e po me vret ti mua!
Sje ti sje ti jojo
Nuk dua ta besoj


Aurel Thellimi - E Diel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Diel".
3. Video është e këngës "E Diel", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0