Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Sa Jena Dasht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

As nat’ n e mire nuk tham
At cast qe ne u ndame
Nuk fole ti nuk fola une
E me su pame
E mbyta veten une tani me ket dashni
Cdo nate qe dal
Vec ty tkerkoj
Ku je tani

Me pyesim shoket
Cfare po ndodh me ty cdo dit
A jeton lumtur vetem kaq dua te di!
E mbytem veten ne te dy me ket dashni
Cdo nate qe dal
Vec ty t’kerkoj
A m’kerkon ti???

Me thuaj Sa Sa Sa jena dash,
sa sa vite bashke malli a tka marre,
Sa per mu Ke qare,
thuaj Sa Sa Sa jena dash Sa sa sa jena dash
malli me ka marre,lotet sjane thare


Aurel Thellimi - Sa Jena Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Jena Dasht".
3. Video është e këngës "Sa Jena Dasht", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0