Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Digje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Bini juve dajre ju tupana
Syte e zemres i ka vetem nana
Dore per dore kercen shoqeria
Ajo di sekretet e mija!
Ref
Digje djalo sot shamine ti digje
Digje nxirrja fundin sot kesaj dite
Digje djalo digje
Digje djalo digje

Amanet tek une ty te baba
Veshur nuse sot ti me te bardha
Me nje fjal ne lidhem bashke kuror
Digjet dasma mbushur me dasmore
Aurel Thellimi
Publikimi: 07/04/2023
Muzika: Mario Bregu & Aurel Thellimi
Teksti: Aurel Thellimi
Orkestrimi: Mario Bregu
Video Produksioni: MAX Production
Prod: Mb Production
Fyell: Mandi Xhambazi
Cifteli: Jurgen Pecnikaj
Koreografia: Adela Mucollari
Style: Joni Peci StoreAurel Thellimi - Digje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digje".
3. Video është e këngës "Digje", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0