TEKSTESHQIP

Aurel Thellimi
E Dua Diellin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Dua Diellin" kënduar nga Aurel Thellimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Ilida Asllani, autor i tekstit është Gert Çota, ndërsa orkestrues i këngës është Edmond Rrapi.