Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Aurela Gace - Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  54

Komente

Asnjë Koment

01/08/2013

2013-08-01T13:55:29

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13
Dua dua dua te me thoj te dua
dua o dua po syrin se ka tek mua
dua dua ne krahet e tij te vloj
dua o dua syri i bukur te me zgjoj,,,te me zgjooj

ref 2x:
E jap e marr kot
te dua me koh
me thuaj dhe ti nje fjale
e jap e marr kot
te dua me koh
o djalo deli djale

Dua dua dua nuse te me marre
Dua o dua e dua te me ndeze zjarre
Dua o dua nje fjale t'ia them dhe ne gjume
Dua o dua se ilac per te jam une

e jap marr kot
e jap e marr kot
e jap marr koo koo kot koot

ref 2x:
E jap e marr kot
te dua me koh
me thuaj dhe ti nje fjale
e jap e marr kot
te dua me koh
o djalo deli djale

e hajde de eheheeehee
o djalo deli djale
hajde deee,,,ihiiiiiiihii
o djalo deli djale


Ky tekst u dërgua nga Aidda   Sarita
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet