A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Aurela Gaçe - Të Dua


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  51

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2018

2018-05-11T18:04:17

Music:

Kledi Bahiti

Lyrics:

Aurela Gaçe

Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Production:

MAX Production


Unë dua të jem
Me ty të jem
Edhe sonte, edhe sonte...
Ma thuaj një fjalë
Sikur dhe një fjalë
Do mjaftonte, vetëm sonte...
Torturë e shpirtit tim
Për ty jap botën
Të fundit frymë për ty
Zemra e mban.

Refreni:
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, ti s'e di
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...

Sikur të rilindja
Prapë tek ty do vija
Do t'kërkoja, prapë do t'kërkoja...
Me gabimet tua
Kështu siç je të dua
S'do t'kërkoja të t'ndryshoja
Torturë e shpirtit tim
Për ty jap botën
Të fundit frymë për ty
Zemra e mban.

Refreni:
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, ti s'e di
Për ty unë do i lëviz
Malet do i lëviz
Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...

Ku t'a gjej forcën
Të t'a them, unë nuk e di...
Për ty unë po i lëviz
Malet po i lëviz
Më mbahet fryma
M'dridhen gjunjët, a e di...
Për ty une po i lëviz
Malet po i lëviz
Gjithmonë me ty
Në krahët e tu ne përjetësi.

Sikur të rilindja
Prapë tek ty do t'vija..


Lyrics submited by Kk_senoritae-Cards (3)

2018-08-18 20:05:06
Sikur të rilindja,
prapë tek ty do vija.
Do t'kërkoja prapë
do t'kërkoja...
U krijua nga Elion 2018-05-18 22:52:24
Per ty une do leviz
Malet do leviz
Me mbahet fryma
M'dridhen gjunjet, ti se di
U krijua nga Fredi❤👫🏼 2018-05-14 06:23:09
Gjithmone me ty
Ne krahet e tu ne perjetesi.

Sikur te rilindja
Prap tek ty do t'vija.

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019