Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Se Ti Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me ty do zgjohem
Me ty do fle
Ndjenja më e bukur që kam
Fytyrën tënde dua t'a kem
Para syve derisa fryma t'më ndalë

Ja këtu më ke,
100 vjet më ke
Në diell e në shi
me ty gjithë jetën

Se ti je,
Marrëzi dashuria ime je
Je ti je
Je aroma që më deh

Do te bej te qeshesh,
ta premtoj gjith jeten
Ne sy jo asnje lot.
A e do t verteten,
ty ta fal dhe jeten
A mjafton...

Ja ketu me ke 100 vjet me ke...

Se ti je,
Marrëzi dashuria ime je
Je ti je
Je aroma që më deh
Aurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/08/2023
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Aurela Gaçe
Orkestrimi: Kledi Bahiti
Video Produksioni: Frame Company Albania
Styling: Jonipeci Store Woman
Directed: Don EnioAurela Gaçe - Se Ti Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Ti Je".
3. Video është e këngës "Se Ti Je", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0