TEKSTESHQIP

Aurela Gaçe
Dua
Lyrics

Dua dua dua te me thoj te dua
dua o dua po syrin se ka tek mua
dua dua ne krahet e tij te vloj
dua o dua syri i bukur te me zgjoj,,,te me zgjooj

ref 2x:
E jap e marr kot
te dua me koh
me thuaj dhe ti nje fjale
e jap e marr kot
te dua me koh
o djalo deli djale

Dua dua dua nuse te me marre
Dua o dua e dua te me ndeze zjarre
Dua o dua nje fjale t'ia them dhe ne gjume
Dua o dua se ilac per te jam une

e jap marr kot
e jap e marr kot
e jap marr koo koo kot koot

ref 2x:
E jap e marr kot
te dua me koh
me thuaj dhe ti nje fjale
e jap e marr kot
te dua me koh
o djalo deli djale

e hajde de eheheeehee
o djalo deli djale
hajde deee,,,ihiiiiiiihii
o djalo deli djale

DËRGOI:
INFO
Për të shtuar dozën artistike, materiali muzikor është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës i ilustruar në aspektin vizual me anë të një videoklipi muzikor, i cili është punuar nga MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 1 Gusht 2013. Për melodinë dhe për arranzhimin u përkujdes Adrian Hila, teksa autorë të tekstit janë Adrian Hila & Aurela Gaçe.