TEKSTESHQIP

Axhesjo Xhangolli
Gilavava
Lyrics
(Feat. Soni Beratit)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gilavava" kënduar nga Axhesjo Xhangolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor prezantohet tek fansat i plotësuar nga ana vizuale me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 2 Qershor 2018. Për këtë këngë ka punuar tekstin Bledi Selita.