TEKSTESHQIP

Axhesjo
Rrufe Ne Zemer
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrufe Ne Zemer" kënduar nga Axhesjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj ky materiali muzikor është përcjellë në ekranet tona i realizuar këndshëm edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 31 Dhjetor 2018. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Gëzim Mneri.