TEKSTESHQIP

Axhesjo
Lojna Lojna
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lojna Lojna" kënduar nga Axhesjo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Zgjerohet videoteka e muzikës shqiptare, sepse ky krijim muzikor prezantohet tek publiku i realizuar artistikisht edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 10 Mars 2020. Muzikën e këngës e kompozoi Ilir Tironsi, teksti është krijuar nga Gëzim Mneri, ndërsa arranzhimin e kreu Samuel Kodra.