Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aziz Murati & Eugena Aliu - Herë Mirë E Herë Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nuk e di pse na mungojn
ata qe s'duhet me na mungu
sa her zemra dashuron
pse duhet me duru (X2)

per dashni zemra po vujka
ah pa te zemra s'po mujka
pa dashni jo nuk ka jete
kjo esht e vertete

ref:

here mir here keq
here engjull dhe here dreq
here here here ilaq
valla nuk u shkru me u knaq

here keq e here mir
here bon here s'bon me thirr
aman bre aman
kurqysh nuk i bjen taman

nuk e di pse na mungojn
ata qe s'duhet me na mungu
sa her zemra dashuron
pse duhet me duru (X2)

per dashni zemra po vujka
ah pa te zemra s'po mujka
pa dashni jo nuk ka jete
kjo esht e vertete

ref:

here mir here keq
here engjull dhe here dreq
here here here ilaq
valla nuk u shkru me u knaq

here keq e here mir
here bon here s'bon me thirr
aman bre aman
kurqysh nuk i bjen taman


Ky tekst u dërgua nga Ervin Lama

Aziz Murati & Eugena Aliu - Herë Mirë E Herë Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Herë Mirë E Herë Keq".
3. Video është e këngës "Herë Mirë E Herë Keq", por nuk këndohet nga Aziz Murati & Eugena Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aziz Murati:


Komente 0