TEKSTESHQIP

Aziz Murati & Linda Hakaj
Vallja E Rugovës (Potpuri)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja E Rugovës (Potpuri)" kënduar nga Aziz Murati & Linda Hakaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga kanë punuar së bashku si tekstshkrues Kenge Popullore.